Виробництво з 1.04.2015 р.
Технология легких стальных тонкостенных конструкций (ЛСТК) – современная каркасная
технология строительства зданий, активно развивающаяся в Украине и уже давно полюбившаяся жителям Северной Америки, Финляндии, Канады и других стран мира.
Применение ЛСТК вместо конструкций на основе железобетона, кирпича или
традиционного стального проката, дает значительный экономический эффект благодаря
снижению нагрузок от собственного веса, уменьшению транспортных расходов и
трудозатрат при монтаже, а также сокращению сроков строительства без применения
грузоподъемной техники.
Легкі сталеві тонкостінні конструкції це:
Котеджі
Мансарди, прибудови, надбудови
Таунхауси
Окремі елементи будівлі
Малі архітектурні форми
Споруди промислового призначення
Огороджувальні системи в монолітно - бетонних конструкціях
Міжкімнатні перегородки
Будинки, побудовані за каркасною технологією, набагато тепліше ніж побудовані з цегли, черепашнику або піно і газо бетону. При цьому, конвекція повітря в такому будинку набагато краще.
Термін спорудження такого будинку в рази менше, втім, як і сама вартість будівельних робіт. Економія починається на стадії закладення фундаменту. Опорою дому з ЛСТК, може служити як пальовий, так і стрічковий фундамент або фундамент у вигляді теплої композитної плити. Вимоги до фундаментів мінімальні через дуже малої ваги готового будови (близько 200 кг/м. кв.) Приступати до зведення стін, можна відразу ж, як тільки буде готовий фундамент.
Зручна і зрозуміла збірка каркаса будівлі - на будівельний майданчик поставляються профільні системи згідно карти збірки у вигляді окремих профілів або готових елементів. Це в свою чергу сприяє як швидкості складання, так і її якості.
До плюсів можна віднести і можливість проміжних зупинок - заклали фундамент - перепочили; зібрали каркас, накрили покрівлю та організували фасад (закрили ветробарьером) - можна взяти ще один тайм-аут. А якщо вставити двері і вікна, то можна зупинитися і до наступного сезону.
Строительство таких домов, практически на предусматривает "мокрых" работ и привлечения тяжёлой техники. Все коммуникации могут быть размещены в каркасе строения и быть легко доступны в случае необходимости. Технология строительства из ЛСТК, предусматривает возможность повторного использования конструкций здания, а также возможность демонтировать и перенести строение на новое место. Стойкость к сейсмическим и динамическим нагрузкам до 9-ти баллов по шкале Рихтера.
Використовується високотехнологічне устаткування Американської компанії "Royal Systems LLC" з числовим програмним управлінням.
Профилегибочное устаткування, що використовується компанією "Термастіл", адаптовано для роботи з Vertex BD - передовим програмним забезпеченням для проектування будівель з каркасом з ЛСТК. Воно дозволяє розробляти проекти житлових, цивільних і промислових будівель будь-якого ступеня деталізації з формуванням вартості протягом доби.